Februárban unokaöcsém, Mathias, Matyi 1 éves lett. Ezzel utolérte nővérét, Emmát, akinek születésnapjáról már jelentettem.
Éljen soká a kisember!
Köszöntőnek egy fotós diasort készitettem neki. Megnézhető itt.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése