Ezt most olvastam egy interjúban:
"A blog: napi küzdelem eljutni az őszinte magunkhoz." (Váli Dezső, festőművész)
Hát ezért írok én is itt. Néha sokat, néha keveset. Küzdök. Tanulom magam és az őszinteséget.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése