Idén az immár hagyományos CTP Adománygyűjtő Esten ünnepeltük az Alapítvány fennállásának 2o. évfordulóját.
Az eseményről két bejegyzésem olvasható a CTP blogjában. A könnyebbség kedvéért ide másolom a linkeket:
Adománygyűjtő est beszámoló
Fotópályázat
Amit viszont nem árultam el a CTP-blogban: én készítettem a fotópályázat nyertes képét. Ide másolom a képet.
Hajrá CTP!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
.jpg)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése